Ilmoittautuneet joukkueittain

Power CUP 2020 ilmoittautuneet

Tälle sivulle päivitetään joukkueet ja niihin ilmoittautuneet pelaajat

 

PuMa At, At-sarja

Elina Lind, yhteyshenkilö

Emilia Kotinurmi

Iitu Peltola

Suvi Impola

Jatta Saarinen

Sara Aito

 

PuMa B1t, Bt-kilpasarja

Timo Ruuskanen, valmentaja

Anni Torri, huoltaja

Siiri Ruuskanen, plus bussi

Venla Heikkinen, plus bussi

Iida Mentula, plus bussi

Sirpa Torri, plus bussi

Anika Vuorinen, plus bussi

Noora Kortelainen, plus bussi

Ninni Asikainen

Anni Henell, plus bussi

 

PuMa B2t, Bt-tsemppisarja

Roosa Ukonaho, valmentaja/huoltaja, plus bussi

Laura Papaianni, plus bussi

Inka-Maija Ihamäki, plus bussi

Alisa Palander, plus bussi

Maria Yanov, plus bussi

Emilia Korhonen, plus bussi

Laura Sorsa, plus bussi

Minja Maula, plus bussi

Marja Syrjäläinen, plus bussi

 

PuMa Harrastus Bt-tsemppisarja

Rauha Arana, valmentaja/huoltaja

Ilona Bergman, plus bussi

Sofia Pekki, plus bussi

Nea Virta, plus bussi

Elina Peltomaa, plus bussi

Saiwana Mahmood, plus bussi

Sankriti Kharel, plus bussi

Theodora Neophytou, plus bussi

Piia Solehmainen, plus bussi

Aino-Kerttu Sinko, pus bussi

Ilona Askolin, plus bussi

Nea Niemi, plus bussi

Johanna Grahn, plus bussi

 

PuMa Bp, tsemppisarja

Ville Kauppi, valmentaja

Paavo Tuononen

Touko Huhtala

Aku Kauppi

Justus Fredriksson

Niko Subotic

Lucas Pöyhönen

Ricco Kaints, plus bussi

ONNI Kalo

 

PuMa C1t, C-kilpasarja

Dejan Subotic, valmentaja

Meeli Hirvonen, huoltaja

Susanne Ropponen, huoltaja

Ester Hirvonen, plus bussi

Maija Isokangas

Peppiina Mäenpää

Milja Henriksson

Aida Borgman

Heta Huhtinen, plus bussi

Elizabet Alatalo, plus bussi

Ilba Gashi, plus bussi

Pinja Ropponen

Nea Subotic

Siiri Uotila

 

PuMa C2t, Ct-tsemppisarja

Valmentaja Seppo Siika-aho

Mari Illikainen, huoltaja, plus bussi

Elina Papaianni, plus bussi

Iiris Harjunpää, plus bussi

Emilia Alakoski,  plus bussi

Saara Ahola

Tinja Pirhonen, plus bussi

Emilia Illikainen, plus bussi

Lotta Koskinen

Annika Kärkkäinen, plus bussi

 

PuMa C3t, Ct-tsemppisarja

Jooel Nykänen, valmentaja

Camilla Lindroth-Vanhala, huoltaja

Ronja Laar, plus bussi

Kaisa Leppänen, plus bussi

Laila Zagni, plus bussi

Airi Seppänen, plus bussi

Maiju Laurila

Ida Vanhala

Helmi Seppälä

Aino Naunin, plus bussi

Essi Nykänen, plus bussi

Justiina Juntunen, plus bussi

 

Puma Akatemia, C-tyttöjen Tsemppisarja

Valmentaja Esa Männistö

Jukka Sassi, huoltaja

Sonja Sassi

Hertta Lehtinen

Milla Röytiö

Marina Kerman

Emiliina Heimala

Iisa Männistö

Emmi Likonen

Veera Virtanen

Anastasia Kosovskaya

IIda Tuohimäki

 

PuMa LPK, Ct-tsemppisarja

Kari Manninen, valmentaja

Marianne Vensu, huoltaja

Katja-Maria Mäkilä, huoltaja

Venla Luokkala, huoltaja, plus bussi

Labiba Sohel

Aino Manninen, plus bussi

Gemma Hagman, plus bussi

Ylva Vensu, plus bussi

Josefin Saanila, plus bussi

Vilma Mäkinen, plus bussi

Amanda Lund, plus bussi

Olga Simonen, plus bussi

Awa-Maria Snellman, plus bussi

Helka Luokkala, plus bussi

 

PuMa C1p, C-Supersarja

Rami Ahola, valmentaja

Kari Mäkeläinen, huoltaja

Noa Mäkeläinen

Alex Novitsky

Eemil Henriksson

Eelis kauppi

Lauri Ahola

Timmo Kaints, plus bussi

Miikkael Rehakka

 

PuMa C2p, C-kilpasarja, King

Valmentaja Melita Kervinen, plus bussi

Atos Pires

Konsta Kesonen

Luka Laurell

Olavi Tuononen

Onni Huhtala

Iivo laakso, plus bussi

Titus Sihvo

 

D-tytöt, PuMa Storm, D-Supersarja

Juha Laurila, valmentaja

Pia Malmgren Huoltaja ja yhteyshenkilö

Ella Koskinen

Miina Laurila

Sole Juuri-Oja

Ella Fredriksson

Jenny Kovanen

Moona Mughal

 

D-tytöt, Puma Tornadot, D-Supersarja

Markku Konttinen, valmentaja

Osku Lähde Huoltaja

Minttu Konttinen

Sanni Lähde

Iiris Korhonen

Minea Vuorinen

Nuppu Lindqvist

Mila Stanikic

 

D-tytöt, Puma Salamat, D-Supersarja

Sanna Vainio, valmentaja

Jyri Liukko, huoltaja ja yhteyshenkilö

Sara Pohjola

Onerva Loijas

Inari Liukko

Mimmi Leikoski

Marina Kerman (pelaa myös C-tyttöjen tsemppisarjaa Puma Akatemian kanssa)

Milla Röytiö (pelaa myös C-tyttöjen tsemppisarjaa Puma Akatemian kanssa)

Iida Tuohimäki (pelaa myös C-tyttöjen tsemppisarjaa Puma Akatemian kanssa)

Anastasia Kosovskaya  (pelaa myös C-tyttöjen tsemppisarjaa Puma Akatemian kanssa)

 

D-tytöt, Tsemppi PuMa Birds

Valmentaja Sanna Valkeejärvi

Olivia Kibena

Annika Ohtonen

Helmi Torkler

Lyydiä Ehn

Sanni Björkroth

 

D-pojat, PuMa Smash, kilpasarja

Pasi Iisakkala, valmentaja

Nikolas Vuorio

Niklas Peippo

Eetu Iisakkala

Bruno Kerman

Kasperi Männistö

 

D-pojat, PuMa Leget, kilpasarja

Tia Heimala, valmentaja

Aldo Pires

Kasperi Kuronen

Akseli Isokangas

Elmo Heimala

Kalle Kummola

 

D-pojat, PuMa Warriors, tsemppisarja

Valmentaja Juha Kiilunen

Huoltaja Jarmo Hännikäinen

Aaron Kinnunen

Ilmari Hännikäinen

Olavi Kiilunen

Edvin Nurminen

Stefan Krsic

Marten Alviste

 

D-pojat PuMa Sharks, tsemppisarja

Valmentaja Jouni Lind

Huoltaja Arto Tissari

Huoltaja Jyrki Vähätalo

Oskar Vähätalo

Lauri Lind

Juho Viero

Luca Paasikari

Eetu Karttunen

Antonio Pires

 

E-tytöt, Puma Avokadot, Supersarja

Valmentaja M

Huoltaja Heli Walden

Mila Lundahl

Nelli Walden

Sofia Vilen

Katarina Huopalainen

 

E-tytöt, Puma Jaguaarit, Et-tsemppisarja

Mika Uotila, valmentaja

Marja Leppänen, huoltaja

Wilma Waltari

Kerttu Silventoinen

Sanni Uotila

Veera Leppänen

Maribel Roos

 

E-tytöt, PuMa Leijonat, Et-tsemppisarja

Patrik Henriksson, valmentaja

Mika Vuorinen, huoltaja

Linnea Henriksson

Manha Sohel

Seela Liukko

Matilda Kärkkäinen

Iida Vuorinen

 

PuMa E-pojat, PuMa Kings, E-Super-sarja

Letizia Tedesco, valmentaja

Markku Pöyhönen, huoltaja

Samuele Halme

Titus Laurila

Lenni Kivinen

Olli Havu

 

PuMa E-pojat, Puma Possut, E-Tsemppi-sarja

Mia Ollila, valmentaja

Julius Ollila

Hugo Pöyhönen

Elmo Leikoski

Arttu Ahtikari

 

F-juniorit

Valmentaja Susanna Pusssinen, plus bussi

Janne Laukkanen, huoltaja

Emmi Viljanen, huoltaja

Nea Jalkanen

Alex Nurmi

Emil Laukkanen

Onni Viljanen

Sawa Mahmood