Toimihenkilöt ja yhdistystiedot

PUMA-VOLLEY RY:N TOIMIHENKILÖT KAUDELLA 2018-19

 

HALLITUS (8 henkilöä)

 

Puheenjohtaja Varapuheenjohtaja
Seppo Siika-aho (kuva) Jouni Lind (kuva)
050 325 3103 050 521 3305
seppoklaus@hotmail.com  jouni.lind@saunalahti.fi
Suuníttelu, yhteydenpito, varustevastaaava, Tähtiseura-asiat Valmennusvastaava, salivuorot, seurasiirrot, Meidän valkku, Easy Sport -hallinto
   

Jäsen

 Jäsen
Anne Isomäki (kuva) Pia Malmgren (kuva)
040 532 8077 050 597 8649
anne.isomaki@newsec.fi pia.malmgren@inlook.fi
Power CUP -osallistuminen 2019 Kioskivastaava, sihteeri
   
Jäsen Jäsen
Susanna Mankolanaho Susanna Pussinen
040 738 0308 050 307 9028
susanna.mankolanaho@smartlan.fi susu.pussinen@gmail.com
Power CUP -osallistuminen 2019 Viking Line CUP, Baltic Sea Junior -turnaus
   
Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen
Jukka Sassi Jani Borgman
050 3075 318 0400 799 550
jukka.sassi.kotiportti.fi jani.borgman@logiasoftware.fi
Joukkueasioiden vastaava, pelisäännöt
 
Rahastonhoitaja, talousasiat, laskuttamiset
  
VarajäsenVarajäsen
Piia KuronenJuhani Rantala
040 5895 0740505895060
piia.kuronen@kolumbus.fiJuhani.rantala@s-pankki.fi
  

Kirjanpitäjä
(ei hallituksen jäsen)

Toiminnantarkastaja 2018-19 
(ei hallituksen jäseniä)

Heikki Torkkeli (kuva) Rita Fingerroos
040 550 0128 050 5050 243
heikki.torkkeli@wippies.fi ritaf.helvolley2@gmail.com
  Vara Tuulia Havia
   
Easy Sport/kouluyhteistyö Seuramme pääharjoittelupaikka:
Jyrki Nurminen Puistolan Urheilutalo
044 0864 280 Koudantie 2
jyrki.nurminen@outlook.com 00760 Helsinki

 

HALLITUKSEN SIVUT

PuMa-Volley ry

Yhdistysrekisteritunnus
Y-tunnus 0832270-9

Pankkitili Nordea 14630-275
IBAN FI43 1406 3000 000275
lyhytnumero 140 630-275