Toimihenkilöt ja yhdistystiedot

PUMA-VOLLEY RY:N TOIMIHENKILÖT KAUDELLA 2019-20

 

HALLITUS (8 henkilöä)

 

Puheenjohtaja Jäsen
Pasi Hölttä (kuva) Jouni Lind (kuva)
040 525 8838 050 521 3305
pasi.holtta@iki.fi jouni.lind@saunalahti.fi
Suunnittelu, yhteydenpito Valmennusvastaava, salivuorot, seurasiirrot, Meidän valkku, Easy Sport -hallinto
   

Jäsen

 Jäsen
Anne Isomäki (kuva) Hanna Iiskola-Kesonen
040 532 8077 040 056 9792
anne.isomaki@newsec.fi hanna.iiskola@outlook.com
Kioski- ja varustevastaava  
   
Jäsen Jäsen
Susanna Mankolanaho Susanna Pussinen
040 738 0308 050 307 9028
susanna.mankolanaho@smartlan.fi susu.pussinen@gmail.com
Varustevastaava Viking Line Cup
   
Hallituksen jäsen Hallituksen jäsen
Jukka Sassi Jani Borgman
050 3075 318 0400 799 550
jukka.sassi@kotiportti.fi jani.borgman@roimaint.com
Joukkueasioiden vastaava, pelisäännöt
 
Rahastonhoitaja, talousasiat, laskutus
  
1. Varajäsen2. Varajäsen
Piia KuronenPasi Ropponen
040 5895 074040 710 8658
piia.kuronen@kolumbus.fipasi.ropponen@siili.com
  
3. Varajäsen 
Hanna Maula 
040 549 2001 
hanna.maula@aalto.fi 
  

Kirjanpitäjä
(ei hallituksen jäsen)

Toiminnantarkastaja 2019-20
(ei hallituksen jäseniä)

Heikki Torkkeli (kuva) Tuulia Havia
040 550 0128 050 381 7837
heikki.torkkeli@wippies.fi tuulia.havia@gmail.com
  Varahenkilö Ville Kauppi
   
Easy Sport/kouluyhteistyö Seuramme pääharjoittelupaikka:
Jyrki Nurminen Puistolan Urheilutalo
044 0864 280 Koudantie 2
jyrki.nurminen@outlook.com 00760 Helsinki