Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Pojat E Joukkueenjohtaja Ollila Mia @: Mia.ollila@gmail.com
tel:0505472480
Pojat -07 Akatemia Joukkueenjohtaja Kuronen Piia @: piia.kuronen@kolumbus.fi
tel:0405895074
Pojat C1 Joukkueenjohtaja Laurell Paul @: paul.laurell@elisanet.fi
tel:+358408275028
Pojat B Joukkueenjohtaja Novitsky Petri @: Petri.novitsky@futurist.fi
tel:0400488048
Pojat ED Joukkueenjohtaja Pöyhönen Markku @: moyhonen@kolumbus.fi
tel:0504125119
Pojat D Joukkueenjohtaja Koski Carolina @: carolina.koski@gmail.com
tel:0407051112
Pojat D Joukkueenjohtaja Nurminen Sami @: Sanurm@gmail.com
tel:0453573995
Pojat AB Joukkueenjohtaja Kauppi Ville @: ville.kauppi@asiakastieto.fi
tel:+358405148183
Tytöt Peliryhmä Joukkueenjohtaja Hölttä Pasi @: pasi.holtta@iki.fi
tel:0405258838
F-juniorit tytöt ja pojat Joukkueenjohtaja Jalkanen Jannika @: Jannika.jalkanen@gmail.com
tel:0405003585
PuMa 1-sarja Joukkueenjohtaja Heikkinen Petteri @: petteri.heikkinen@bookygroup.fi
tel:0504094131
PuMa 1-sarja Joukkueenjohtaja Lind Jouni @: jouni.lind@saunalahti.fi
tel:0505213305
Puma 2-sarja/A-tytöt Joukkueenjohtaja Heikkinen Petteri @: petteri.heikkinen@bookygroup.fi
tel:0504094131
Puma 2-sarja/A-tytöt Joukkueenjohtaja Ostrovskij Raija @: raija.ostrovskij@gmail.com
tel:0405878726
Tytöt E -11 Joukkueenjohtaja Salomäki Raija @: raija.h.salomaki@gmail.com
tel:
Tytöt DC Joukkueenjohtaja Malmgren Pia @: pia.malmgren@inlook.fi
tel:0505978649
Tytöt -06 Akatemia Joukkueenjohtaja Borgman Jani @: Jani.Borgman@roimaint.com
tel:
Tytöt E -10 Joukkueenjohtaja Liukko Jyri @: liukkojyri@gmail.com
tel:040 569 7646
Tytöt D Joukkueenjohtaja Venäläinen Katja @: katjairina@outlook.com
tel:0503254387
Tytöt C3/5 Joukkueenjohtaja Manninen Kari @: kari.manninen@belimo.ee
tel:0400837048
Tytöt B Joukkueenjohtaja Keränen Minna-Marja @: Miguelyminna@gmail.com
tel:0458507125
Tytöt B Joukkueenjohtaja Koivuniemi Tiina @: tinttirinttikoivis@gmail.com
tel:0458466560
Tytöt B Joukkueenjohtaja Kärkkäinen Nina @: nina.karkkainen@welho.com
tel:0505729134
Tytöt -07 Akatemia Joukkueenjohtaja Sassi Jukka @: jukka.sassi@kotiportti.fi
tel:0503075318
PuMa-Volley ry
«  Syyskuu   »
Kategoriat